آشنایی با نرم افزار افتر افکت (After Effects)


به احتمال خیلی زیاد شما تا حالا نمونه های از کارایی این نرم افزار قدرتمند را دیده اید .تیتراژ فیلمهایی زیادی مثل ماتریکس ، تبلیغات تلویزیونی مثل تبلیغات همراه اول و ایرانسل را بیاد بیاورید .این نرم افزار به سرعت داره جای خودش رادر صنعت فیلم سازی و تبلیغات باز می کنه از این نرم افزار حتی می توان در صنعت وب ومالتی مدیا نیز استفاده کرد .

بسیاری از فیلم‌ها، از جلوه‌های ویژه برای خلق صحنه‌های مهیج و جذاب استفاده می‌کنند. تولید این صحنه‌ها به وسیله‌ی بازیگران، پرهزینه و خطرناک است؛ اما یک نرم‌افزار پویانمایی و تدوین حرفه‌ای مانند Adobe After Effects این کارها را به سادگی انجام می‌دهد. این نرم‌افزار، همان گونه که از نام آن پیدا است، حاوی افکت‌های فراوان برای ساخت جلوه‌های ویژه است. به همین دلیل، تدوین بسیاری از فیلم‌ها در سراسر جهان، با این نرم‌افزار قدرتمند انجام می‌شود.

استفاده از دوربین‌ها، نورپردازی و جلوه‌های دوبعدی و سه‌بعدی، بخشی از قابلیت‌های مهم این نرم‌افزار است.


این برنامه در زمینه تلفیق تصاویر متحرک همان قدرتی را به شما میده که برنامه فوتوشاپ برای تصاویر ساکن به شما ارائه می دهد .

تفاوت افتر افکت با سایر برنامه های تدوین ( Premiere , Avid , … ) ؟
این برنامه برای تدوین غیر خطی طراحی نشده است . نرم افزار افتر افکت بهترین امکانات برای خلق جلوه های بصری و متحرک سازی حرفه ای را برای شما فراهم کرده است .

/ 0 نظر / 36 بازدید